На минулому занятті в клубі "Юного кінолога" ми розпочали новий курс, на якому чотирилапі будуть вчитися більш складним командам і більш глибокій комунікації.
На першому занятті найкращим кінологом тижня стала Домініка Трифоненко з собачкою Баді, а на другому - Анна Ващук з собачкою Роксі.
Вітаємо та бажаємо подальших успіхів.
Нагадуємо, що долучитися до нашого клубу ви можете заповнивши форму реєстрації https://docs.google.com/forms/d/1pEQXjLi3YLPhYES6a3dxFprOAxZBSZS2EjazT1Zwcwc/viewform?edit_requested=true або зателефонувавши за номером 068 535 45 45 (1)
Заняття проходять щоп’ятниці з 16:00-17:00 та з 17:00-18:00
![](/uploads/filemanager/2023/04/33818512018825901754506132779680339208876472n.jpg)
![](/uploads/filemanager/2023/04/3381838151666052729188112750981025474246238n.jpg)
![](/uploads/filemanager/2023/04/3407650022520227072469242391322451430199059n.jpg)